Elektromonter

Opis stanowiska:

Zadaniami pracownika będzie:
– prefabrykacja szaf elektrycznych,
– prace montażowe instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
– realizowanie prac serwisowych.

Wymagania:

– wykształcenie techniczne z zakresu elektryki i/lub mechaniki i/lub automatyki,
– umiejętność pracy manualnej związanej z montażem i demontażem urządzeń,
– umiejętność pracy w zespole,
– dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność, komunikatywność,
– prawo jazdy kat. B,
– umiejętność czytania schematów elektrycznych,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

– realizację ciekawych projektów,
– możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego,
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
– przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą* na adres mailowy:
biuro@spmelectric.pl, w tytule prosimy o wpisanie adnotacji “Praca Elektromonter_”.

Oferta pracy: Elektromonter